Gündem Haberleri

PARTİ ÜYELERİ,ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

PARTİ ÜYELERİ,ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Cumhuriyet Halk Partisi yeni il ve merkez ilçe yönetimleri Ekim ayında gerçekleşen kongrelerinin ardından ziyaretlerine devam ediyor.24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle tüm gününü eğitimcilere ayıran parti üyelerinin ilk ziyareti Anıtpark oldu. Düzce Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler günü programına katılan CHP İl ve Merkez İlçe başkanları, anıta çelenk sunumu gerçekleştirerek, başöğretmen Mustafa Kemal’e bir kez daha minnetlerini dile getirdiler. Ardından Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret eden CHP heyeti son 2 yıldır tüm dünyanın mücadele ettiği pandemi süreci ve bu süreçten etkilenen üniversite öğrencilerinin ihtiyaçları konusunda fikir paylaşımında bulundular. Ziyarette aynı zamanda aşılamada gelinen son nokta, masaya yatırılırken Z kuşağı gençlerinin siyaset ve ekonomiye bakış açıları da değerlendirildi.

24 Kasım’ı birbirinden değerli öğretmenleri ziyaret ederek geçiren partililer, Düzce’de birçok ismin eğitim hayatında iz bırakan kıymetli öğretmenler Armağan Ayla,Aslıhan Balcan,Emine Fırat,Nevin Teke ve Sevim Özbek İle bir araya geldi. Ziyarette ‘’ Öncelikle ilk öğretmenlerimiz evdeki velilerimizdir. Ama ondan sonra hayatımızı yönlendiren en önemli unsur sizlersiniz’ ’diyen İl Başkanı Semih Cemşit, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü yürekten kutluyorum" ifadelerini kullandı. Ardından bir arada olmaktan duydukları memnuniyetleri dile getiren kıymetli emekli öğretmenler ile, hep birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

İl ve Merkez İlçe başkanları önderliğinde ziyaretlerine devam eden Cumhuriyet Halk Partili grup daha sonra eğitim sendikaları temsilcileri ile bir araya geldi. İlk olarak Eğitim-İş,ardından Türk Eğitim-Sen,son olarak ise Eğitim-Sen sendikalarını ziyaret eden ekip,üyeler ile eğitimde yaşanan aksamalar, fırsat eşitsizlikleri, riskli okul binalarının raporlanması gibi konular hakkında bilgi alışverişinde bulundular. HABER MERKEZİ


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu