Gündem Haberleri

BITEXEN DÜZCESPOR’A DOĞANIN İÇİNDE MOTİVASYON YEMEĞİ VERİLDİ

BITEXEN DÜZCESPOR’A DOĞANIN İÇİNDE MOTİVASYON YEMEĞİ VERİLDİ

BITEXEN Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu teknik ekibe ve oyunculara Abant’ta doğanın içinde moral yemeği verdi. Başkan Kapoğlu yaptığı işlerle BITEXEN Düzcespor’un kulüp olma yolunda büyük adımlar atarken bir kuruş borç bırakmayarak Türkiye liglerinde borcu olmayan çok az sayıda kulüpler arasına sokmayı başaran bir başkan olarak tarihe geçti. BITEXEN Düzcespor kulüp başkanımız Gökhan Kapoğlu İskenderunspor maçı öncesi teknik ekibe ve oyunculara küçük bir konuşma yaptı. Kapoğlu, “Son haftalarda yaptığınız mücadele ve iyi oyunun davam etmesini istiyorum. Ben ve yönetim kurulumuz sizlere güveniyoruz,” dedi.

BITEXEN Düzcespor’un başarılı teknik adamı Yavuz İncedal ise yaptığı açıklamada mütevazi bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini söylerken, yemek için BITEXEN Düzcespor Başkanı Gökham Kapoğlu’a teşekkür etti. İncedal böyle organizasyonların oyunculara büyük moral verdiğini söylerken İskenderunspor maçında diğer maçlarda olduğu gibi oyun sistemlerinde bir değişikliğin olmayacağı ifadelerine yer verdi.

DÜZCESPOR’DA SAKAT OYUNCULARIN SON HALİ

BITEXEN Düzcespor cephesinde iki sakat oyuncu bulunurken bu oyuncuların kaleci Ersin ve sağ bek Erçin olduğu açıklandı. Erçin’in ve Ersin’in tedavililerine başlandığı, Erçin’in ilk yarıyı kapattığını ve kaleci Ersin’in ise Düzce’de tekrar bir doktor tarafında gözden geçirileceği söylendi. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu