Siyaset Haberleri

KESKİN HER SORUNA EL ATIYOR

KESKİN HER SORUNA EL ATIYOR

Siyasi iktidarın Düzce’deki en yüksek temsilcisi AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Bakanlar ve genel müdürlükler nezdinde ziyaretlerini sürdürerek Düzce’nin eksikleri ve talepleri konusunda girişimlerde bulunuyor.

 

Ocak ayında yapılan kongreyle güven tazeleyerek ikinci kez İl Başkanlığına seçilen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’nin bir çok sorununa el atıyor. Gerek Ankara’da bakanlıklar ve genel müdürlükler nezdinde, gerekse Düzce’de girişimlerde bulunarak bir çok sorun ve eksik konusunda girişimlerde bulunan Keskin,  yaptığı görüşmelerin sürecini de takip ederek sona ermesi için gayret gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde, özellikle araç sahiplerinin ve sürücülerin yoğun şikayetlerine neden olan Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kaldırılması için İçişleri Bakanlığı nezdinde girişimde bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in bu girişimi üzerine bakanlıktan bir heyetin Düzce'ye gelerek inceleme yapacağı ve rapor hazırlayacağı bildirilmişti.

Ayrıca Keskin, geçtiğimiz hafta Ankara'da Tarım ve Orman bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşme yapmış,  görüşmede, Gölyaka'da jeotermal kaynakların değerlendirilmesi ve tarım Organize Sanayi bölgesi  kurulması için mutabakat sağlanmıştı. Keskin'i başlattığı girişim sonucunda, Tarım ve Orman Bakanlığı'nden bir heyet Gölyaka'ya geldi. Keskin ve Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, bakanlıktan gelen heyetle resmi görüşmeler yaptı.

Hemen hemen her söyleminde 2021 yılının Düzce’de yatırım yılı olacağını söyleyen Keskin ,  Efteni Gölü projesine de el atmış, ıslah projesine de bu yıl başlanacağını bildirmişti.

 “Güçlü bir iktidarın Düzce’de ne kadar çok çalıştığını ve yatırım aldığını halkımıza göstereceğiz.” Diyen Keskin,  Sadece Düzce’ye hizmet konusunda değil, fırsat buldukça halkın arasına girmesiyle takdir topluyor.

Düzce merkez ve ilçelerdeki köy ve mahalleleri gezerek, vatandaşlarla bire bir sohbet eden Keskin, dert ve talepleri birinci ağızdan dinliyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın belirlediği politikaya ve çizdiği hedeflere uygun bir siyaset izleyen Keskin, Düzce'yi sokak sokak dolaşıyor.

Keskin, izlediği sokak siyaseti ile sokağa çıkmayan AK Partili milletvekilleri ve bazı belediye başkanlarının açığını da kapatıyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu