Spor Haberleri

İLK ADIM ATILDI

İLK ADIM ATILDI

Düzcespor’un geleceği ve şirketleşmesine yönelik Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün çağrısı üzerine 2’inci toplantı gerçekleştirildi.

Oda üyeleri, Düzcespor Yönetim kurulu, STK temsilcileri, İl Özel İdaresi ve Düzce Üniversitesi Rektörünün hazır bulunduğu toplantıda Düzcespor’un geleceği için önemli bir karara imza atıldı. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şirketleşmesi kararının alındığını belirterek çalışmaların önümüzdeki hafta içerisinde başlayacağını söyledi.

Yürütme Kurulu Oluşturuldu

Belediye Başkan Yardımcısı Sinan İnan, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve Düzcespor Yönetim Kurulu Üyesi Levent Ozan’ın yer alacağı yürütme kurulu şirketleşme çalışmalarına da önümüzdeki hafta içerisinde başlayacak.

"Düzcespor A.Ş. adında bir şirket kuracağız"

Başkan Özlü, 5 saat süren toplantının ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Toplantıda Düzcespor’a sahip çıkma destek olma konusunda istişare ettik. Bunlardan birincisi Düzcespor anonim şirketi adında bir şirket kuracağız. Düzcespor’un ihtiyaçlarını tedarik etme açısından çalışmalar yapacağız. Amacımız günü kurtarmak değil geleceği kurmak. Yürütme kurulu oluşturduk. Bu faaliyetleri yürütme kurulu takip edecek. Yürütme kurulunda Sinan İnan, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve Levent Ozan yer alıyor.

"Herkes elinden gelen mali desteği sağlayacak"

Toplantımızda her bir üyemiz Düzcespor için bende varım ibaresini kullandı. Hepimiz varız hepimiz mücadele ediyoruz. Şirketleşme faaliyetleri bu hafta başlayacak. Biraz zaman alabilir ama bunu yapacağız. Herkes elinden gelen mali desteği sağlayacak.

"Yönetim kurulu kendi arasında istişarede bulunacak"

Gökhan Kapoğlu şu anda aramızda yok. Düzcespor yönetimimiz burada. Burada alınan kararları yönetim kendilerine iletecek. Yönetim kurulu kendi arasında istişarede bulunacak.

"Düzcespor sahipsiz değildir"

Düzcespor sahipsiz değildir. Rektörümüz Düzce Üniversitesi olarak Düzcespor’a destek olacaklarını ifade etti. Esnaf odaları olsun, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, belediye, İl Özel İdaresi olsun her beraber Düzcespor’un arkasındayız.”


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu