Spor Haberleri

HANGİ TAKIMLAR TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

HANGİ TAKIMLAR TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

Düzce ili amatör kümenin kura çekimi 8 Kasım 2021 tarihinde Düzce ASKF binasında gerçekleşecek. Düzce süper amatör kümenin başlangıç tarihi 6 Kasım olarak belirlendi.

Düzce ASKF başkanı Erdoğan Bıyık 2021-2022 futbol sezonunda kulüplerin yatıracağı katılım bedellerini almayacaklarını belirtirken, "yeni sezon tüm takımlara hayırlı olsun" dedi.

Düzce süper amatör kuralarının 8 Ekim’de,  1.amatör küme kuralarının 15 Ekim’de çekileceği,  süper amatör başlangıcının 6 Kasım, 1.amatör küme başlangıcının 20 Kasım olarak belirlendiği açıklandı.

U 18 ligi ise 1 Kasım’da başlayacak. U 16 ligine 16 Kasım’da start verilecek.  Amatör kümede 23 Ağustos 19 Kasım arasında transfer işlemleri yapılacağı duyurulurken takımların transfer işlemlerini yapmaya başladığı görüldü. Düzce süper amatör kümede oyuncu transferleri tam gaz devam ederken Cumayeri Belediyespor, Gümüşova Gençlikspor,  Aydınpınarspor ve Hamidiyespor transferin hızlı takımlardan olarak öne çıktı. Düzce süper amatör 12 takımla oluşacağı bu takımları seri başı olarak iki gruba ayrılacağı açıklandı.

 

 

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu